Бітрікс: Управління сайтом 

Професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки та успішного розвитку: інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, інформаційних порталів, сайтів спільнот, соціальних мереж та інших веб-проектів.

Просте управління сайтом 

Керувати сайтом так само просто, як працювати зі звичайним текстовим редактором - всю технічну частину роботи за вас виконає система. Адаптивний інтерфейс «Ермітаж» спрощує освоєння системи управління сайтом, знижує частку помилкових дій користувачів, економить час при внесенні змін на сайт. Інтерфейс запам'ятовує ваші переваги і дозволяє витрачати менше часу на управління контентом сайту. 

Готова функціональність 

До складу програмного продукту входить більше ніж 40 модулів для управління інформаційним наповненням і структурою сайту, продажами через інтернет, медіа файлами і фотогалереями, рекламою і багатьма іншими можливостями сайту.

Інтернет-безпека 

Продукт забезпечує високий рівень захищеності сайтів від злому. Якість реалізації комплексу «проактивного захисту»: проактивний фільтр, вбудований веб-антивірус, сканер безпеки, одноразові паролі (OTP) та інші технології захисту надають впевненості не тільки в надійності ядра системи, а й в безпеці інтернет-рішення на його основі, з урахуванням надбудов та доопрацювань.

Висока продуктивність 

Продуктивність вашого сайту завжди під контролем. Система автоматично виконує діагностику роботи і видає рекомендації щодо поліпшення продуктивності інтернет-проекту. Продукт дозволяє досягти чудових результатів по швидкодії навіть в умовах обмеженості ресурсів, а також будувати високопродуктивні системи для веб-сайтів з дуже великою відвідуваністю і високими піковими навантаженнями.

«Хмарні» сервіси 

«Бітрікс» надає своїм клієнтам безкоштовну можливість автоматичного «хмарного» бекапу. Сервіс прискорення сайту (CDN) дозволяє завантажувати весь статичний контент (картинки, файли стилів css, скріпти js) через мережу дистрибуції контенту (Content Delivery Network або Content Distribution Network, CDN). Сервіс «Швидкість сайту» «бачить» сайт очима відвідувачів і показує в комплексі, наскільки комфортно працювати з вашим сайтом. Сервіс персоналізації «Бітрікс: BigData» підвищує якість управління, рівень продажів і конверсії в інтернет-магазині.

Інтеграція з «1С:Підприємство» 

Продукт повністю сумісний з «1С:Підприємство», завдяки чому можна створити інтернет-магазин, інтегрований в інформаційне середовище компанії: автоматично публікувати на сайті каталоги товарів з «1С:Підприємство», прайс-листи, вивантажувати замовлення, їх статуси, а також дані по залишкам на складі з сайту в «1С:Підприємство» і назад. Покрокове вивантаження каталогу з «1С: Підприємство» в інтернет-магазин знижує навантаження на ваш сайт, що особливо важливо для каталогів в десятки і сотні тисяч найменувань.

Адаптація до мобільного ринку 

В ядро продукту вбудований універсальний Framework для адаптивної верстки (Bootstrap 3), що полегшує і прискорює виготовлення mobile-friendly сайтів будь-якого типу. Ваш сайт з самого початку готовий до перегляду на будь-якому пристрої, включаючи мобільні. Сторінки сайту моментально перебудовуються. Сайт постійно знаходиться в результатах пошуку Google і мобільні клієнти його бачать. Вимоги Google по оптимізації для мобільних пристроїв легко виконуються.

Мобільне адміністрування 

Керуйте замовленнями і отримуйте основні звіти про роботу магазину зі звичайних мобільних пристроїв. Швидко додайте товар і відвантажте замовлення по штрих-коду зі смартфона. Повністю контролюйте інтернет-торгівлю, керуйте статусами, дозволяйте доставку і виконуйте мобільно інші необхідні дії по обробці замовлення.
)