Про компанію

Illustration

BGS – Business General Support

Мета нашої компанії – це збільшення ефективності підприємства наших клієнтів за рахунок впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій, що буде гарантувати вихід бізнесу на новий рівень прибутку та розвитку.
Компанія «BGS Solutions» представляє повний спект послуг з автоматизації підприємств на платформі «1С:Підприємство».
Якість послуг підтверджено стабільністю роботи компанії з 2005 року та постійно зростаючою кількістю обслуговуючих у нас клієнтів.

Сертифікати та нагороди

Service picture

Лідер Року 2018

Отримана нагорода - свідчення ефективності роботи підприємства, впровадження інноваційних підходів у розв'язанні бізнес-завдань та дотримання принципів соціально відповідального підприємництва.

Ця нагорода — не просто визнання високого економічного і соціального статусу підприємства на загальнодержавному рівні. Це символ успішності й лідерства в галузі на цей період, грант за видатні досягнення в управлінні підприємством, соціальну активність, відкритість перед державою і чесні партнерські стосунки.

Структура компанії

Illustration

З 2005 по 2009 рік основним видом діяльності компанії було «поштучне» впровадження інформаційних систем з використанням проектної технології впровадження.
З 2010 року паралельно розпочато розвиток сервісу супроводу типових конфігурацій «1С:Підприємство».

Для ефективного вирішення завдань в різних областях автоматизації створені спеціалізовані відділи:

Відділ продажу.

Допомагає клієнтам підібрати необхідний програмний продукт, відповідно до завдань з автоматизації, допомагає здійснити апгрейд (отримати знижку) на нову версію "1С:Підприємство", організовує процес продажу програмних продуктів.

Відділ супроводу.

Допомагає почати роботу з програмним продуктом, сформулювати і реалізувати додаткові вимоги до системи, проводить навчання співробітників клієнта, забезпечує лінію консультацій в процесі використання програмних продуктів «1С:Підприємство».

Відділ впровадження.

Займається «поштучним» впровадженням інформаційних систем управління підприємством. Визначає підходи до вирішення нестандартних завдань. Пропонує і формалізує технічні вимоги до системи. Займається доопрацюванням типових програмних продуктів по сформульованим вимогам. Забезпечує консультаційні послуги при запуску розробленої системи автоматизації в роботу.

Галузева спеціалізація

Illustration

Стабільно розвивається галузевий напрям - "Автоматизація автотранспортних підприємств".

Компанія пропонує рішення, як для невеликих перевізників, так і для великих компаній. Є великий досвід впровадження систем для міжнародних перевізників.

Компанія співпрацює з консультантами по оптимізації транспортних витрат, постачальниками GPS-обладнання та готова запропонувати комплексне рішення по скороченню витрат і оптимізації роботи автотранспортних підприємств і підрозділів.

Компанія «BGS Solutions» має успішний досвід впровадження "Управління складом" У проектах беруть участь співробітники, що мають практичний досвід работи на складі і сертифіковані по впровадженню продукту «Управління складом ».

Набутий досвід вирішення різноманітних методичних і технологічних завдань лежить в основі технологій впровадження, що застосовуються компанією та дозволяє вирішувати проблеми замовників в різних галузях максимально ефективно.
Наше кредо - висока якість послуг, що нами надаються.

)