Company picture

Роздрібна торгівля

Програмний Продукт "Роздрібна торгівля" – рішення створене для автоматизації роздрібних торгових точок, та магазинів що входять в розподілену роздрібну мережу.
Опис:
Програмний продукт "Роздріб 8" призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять в розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах магазинів, а також може використовуватися в якості касової програми.
Програма "Роздріб 8" автоматизує наступні операції: реєстрацію операцій з товарами в розрізі товарних груп, магазинів, складів, власних організацій і дозволяє отримувати аналітичну інформацію про рух товарів з необхідним користувачу ступенем деталізації та підтримує облік таких операцій з товарами:
замовлення постачальнику;
замовлення на переміщення;
надходження від постачальника;
реалізація в роздріб і дрібним оптом;
переміщення товарів між магазинами;
переміщення між складами одного магазину;
інвентаризація;
оприбуткування;
списання;
передача між організаціями.

Управління знижками
"Роздріб 8" надає широкі можливості управління знижками з установкою роздрібної ціни в залежності від різних умов і ситуацій: кількості товарів в чеку;
суми чека;
часу покупки;
виду дисконтної карти покупця;
особистих даних покупця;
відсотка від суми товарного рядку;
подарунка при купівлі набору товарів ( "купи-отримай").

Умови надання знижки винесені в окремий довідник. Це дозволяє надавати знижку при одночасному виконанні декількох різнорідних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми, як з заміною, так і без заміни дисконтних карт покупця при перетині порогу, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або по команді користувача.
Робота з торговим обладнанням
"1С:Роздріб 8 для України" надає можливість:працювати з торговим обладнанням, такими як реєстратори розрахункових операцій, дисплеї покупців, зчитувачі магнітних карт, сканери штрих-кодів, термінали збору даних, принтери штрих-кодів і ваги з можливістю друку етикеток;
формувати всі необхідні відповідно до українського законодавства звіти по касовій зміні;
легко налаштовувати шаблони для друку чеків на підключених стрічкових принтерах;
приймати оплату за банківськими платіжними картками за допомогою еквайрингового терміналу.

Замовляйте дзвінок і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

)