Illustration

Сервіс FlyDoc дозволяє обмінюватися електроними документами безпосередньо з BAS та 1С:Підприємство 8 з контрагентами, які користуються FlyDoc, FREDO ДокМен, Medoc.• FlyDoc не потребує багато часу на встановлення в облікову систему, достатньо лише оновити свою версію до конфігурації BAS+FlyDoc;
• документи зберігаються в одній базі даних з 1С:Підприємство та BAS;
• в модулі реалізована автоматична перевірка відповідності даних електронного та облікового документів до та після відправки контрагенту;
• є можливість групового підписання та відправлення електронних документів;
• реалізовані: створення, підписання та відправлення документів за розкладом;
• гнучкість модуля – можливість доопрацювань та внесення змін;
• немає обмежень по кількості відправлених документів.

50% знижка на сервіс FlyDoc до кінця листопада!


Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для юридичної особи на 1 рік - 2500 грн (замість 5000 грн!)Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік - 1250 грн (замість 2500 грн!)
*Рахунки зі знижкою можна виписати тільки з 22.11.21 р. до 30.11.21 р., а оплатити - до 03.12.21 р. (включно).
Ціни на FlyDoc горять, а електронні документи – НІ!

Illustration

Придбайте фахівця "про запас"

До дня бухгалтера даруємо Вам шалену знижку на послуги супроводу.З 1 по 31 липня Ви маєте унікальну нагоду купити фахівця «про запас» за найнижчою ціною у 2021 році, а саме - придбати сервіс абонентського обслуговування «BGS Solutions» за такими цінами:лінія консультацій на 3 місяці (4 години роботи фахівця) - 1 800,00 грн замість 2880 грн;лінія консультацій на 6 місяців (8 годин роботи фахівця) - 3 600,00 грн замість 5760 грн;лінія консультацій на 12 місяців (18 годин роботи фахівця) - 8 100,00 грн замість 12960 грн.
*Акція діє для клієнтів, які мають діючий договір ІТС Проф, або мають намір його подовжити.

Illustration

«BAS Документообіг КОРП» зі знижкою в 50%

Вам потрібна автоматизація документообігу, але напевно ви все ще вагаєтесь та замислюєтесь: «Навіщо нам цей продукт?» Хочемо трохи розповісти, як "BAS Документообіг КОРП" може полегшити вашу роботу.
Уявіть, що вам не потрібно бігати з кабінету в кабінет, або спеціально виділяти час, враховуючи завантаженість колег, щоб зібрати нараду для узгодження важливих для вашого підприємства документів як внутрішніх, так і документів (договорів, заявок тощо) з постачальниками, підрядниками або покупцями. А ще не загубити ці документи, та завжди мати їх під рукою. І при цьому, ще треба перевіряти виконавчу дисципліну при віддаленій роботі співробітників (облік робітників, які працюють вдома, облік простоїв, звітність по віддаленій роботі). Ми скажемо вам, що усе можливо робити не виходячи з дому. Вам навіть не потрібні будуть інші месенджери для спілкування, ви можете робити це в "BAS Документообіг КОРП".
Ще одне, це можливість безшовної інтеграції з програмами "BAS ERP" і "BAS Комплексне управління підприємством" або обміну з іншими конфігураціями (Управління торговим підприємством, Управління невеликою фірмою та інших) за правилами, що йдуть у поставці "BAS Документообіг КОРП", дозволять інтегрувати електронний документообіг у корпоративну систему автоматизації за мінімальний час і з мінімальними витратами.
І все це зараз ви можете придбати за спеціальною ціною:
1. «BAS Документообіг КОРП» зі знижкою в 50%, нова ціна 31200 грн. буде діяти до 31.12.2020р.
2. "BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + сервер 64х" зі знижкою в 30%, ціна 145000 грн. хочу підкреслити, що ви заощаджуєте 60000 гривень.
Заманливо? Тоді поспішайте придбати цей комплект до кінця серпня 2020 року.

Illustration

«Операція «Розконсервація»

З 13 по 30 квітня розконсервуйте свою знижку на будь-який план Бітрікс24.Організуйте роботу усієї команди в єдиній системі та будьте на зв'язку, навіть коли ви працюєте вдома. Заощаджуйте 30% на річних та 40% на дворічних планах, адже економія коштів у цей час надзвичайно важлива. Клієнти хмарної версії Бітрікс24 першими отримують доступ до усіх оновлень. Без додаткових завантажень.Бітрікс24 також забезпечить команду усіма необхідними інструментами та дозволить керувати процесами навіть зі смартфона.Працюйте з дому разом з Бітрікс24 ефективно та заощаджуйте до 42 тисяч гривень!

Illustration

ІТС проти коронавірусу – кожному користувачеві ІТС ПРОФ місяць підтримки в подарунок!

В умовах кризи і введення державою необхідних заходів для стримування пандемії, таких як карантин, бізнес повинен продовжити свою роботу. Наша задача забезпечити для вас працездатність в цей складний період.З урахуванням складності ситуації і необхідності допомоги українському бізнесу пройти цей період з найменшими втратами прийнято рішення кожному користувачеві, що має в квітні 2020 року діючий договір ІТС ПРОФ, надати один місяць підтримки з ІТС ПРОФ у подарунок. Наприклад, якщо ваш договір ІТС ПРОФ закінчувався у травні 2020 року, то з урахуванням акції "ІТС проти коронавірусу" ви зможете скористатися підтримкою ІТС ПРОФ у повному обсязі до кінця червня 2020 року без додаткової оплати. Рекомендуємо нашим користувачам, у яких закінчився або відсутній договір ІТС ПРОФ, скористатися можливістю і, уклавши договір ІТС ПРОФ в квітні 2020 року на будь-який період, отримати додатково один місяць підтримки за тарифом ІТС ПРОФ безкоштовно.

Illustration

Нарибаль свою знижку! Зимова акція 2019!

Колеги, ми запускаємо нову акцію «Нарибаль свою знижку!»
Тільки 1 по 31 грудня 2019 року (включно) клієнт може отримати знижку до 48% на будь-який продукт «Бітрікс24» . Зустрічаємо Новий рік величезним набором знижок для нових та діючих клієнтів!
Порадуйте ваших клієнтів знижками перед Новим роком!

Illustration

Приведи друга - отримай знижку!

Ви вже автоматизували власні бізнес-процеси з програмними продуктами BGS Solutions і знаєте всі переваги їх впровадження і використання? Поділіться своїм досвідом з іншими та отримайте знижку!!
Якщо ваш друг, родич, колега чи просто знайомий замовить продукт чи послугу саме у нас, Ви отримаєте 5% знижки на наступне замовлення!

*Знижка на акційні пропозиції не поширюється.**Знижка діє протягом місяця від дати замовлення вашого друга.

Illustration

Новорічна акція


Друзі, з 1 по 31 грудня кожен покупець програмної продукції на суму від 10 тисяч гривень в нашій компанії отримає свій новорічний подарунок - святкову вечерю на двох*.
     Святкуйте новорічні свята у затишній атмосфері та різдвяних декораціях!
*-акція не сумується з іншими постійно діючими акціями в цей період. Можна вибрати лише одну акцію.

Акція вже закінчилась.Благодійна акція до Всесвітнього дня дитини

Illustration
Illustration

Акція вже закінчилась.До дня автомобіліста і дорожника України

Як і обіцяли, краще для наших клієнтів! Хочеться якомого більше балувати Вас приємними сюрпризами щомісяця.27 жовтня - День автомобіліста і дорожника України.Тому тільки цього місяця, спеціально для Вас, ми проводимо акцію: 
Придбай програмний продукт для Автоматизації Автотранспортних Підприємств і отримай знижку у 10%  
Заманливо? Гадаю, що так!Які фактори можуть зупинити тебе зараз?Ми робимо усе, щоб ваші мрії стали дійсністю.

Company picture

Акція вже закінчилась.3 місяці безкоштовного використання сервісу Пактум.Контрагент

Cпеціальні умови обслуговування у вересні та жовтні!При замовленні до кінця жовтня абонентського супроводу "1С:Підприємство" терміном від 6 місяців BGS Solutions дарує 3 місяці використання сервісу Пактум.Контрагент. 
Скористайтеся пропозицією до кінця жовтня та будьте впевненими в достовірності інформації про контрагента в програмі! Автоматичне заповнення інформації заощаджує до 40% робочого часу!Поспішіть скористатися акційними умовами та отримати якісний супровід!

Функціональні можливості сервісу Пактум.Контрагент
• перевірка за кодом ЄДРПОУ (ДРФО) наявності контрагента у відкритих
державних реєстрах;
• автоматизоване заповнення картки контрагента відповідно до введеного
кодом ЄДРПОУ (ДРФО) даними, що містяться у єдиних державних реєстрах:
назва, юридична адреса, телефон, керівник, дані про систему оподаткування;
• заповнення картки контрагента доступно як з форми створення картки контрагента
у довіднику, так і з форми створення первинного документа – рахунку, накладної,
акту виконаних робіт.

Читати даліЧитати далі

Акція вже закінчилась.

День бухгалтера

Illustration

💙 Улюблені бухгалтери! 💙
Виключно для Вас, у Ваше професійне свято, BGS Solutions дарує подарунки у вигляді вражень!
Подарунки являють собою можливість безкоштовно відвідати надзвичайні події, отримати багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.
Щоб отримати подарунок, Вам потрібно придбати нашу продукцію на суму більше 1700 грн. Ви можете використати сертифікат самостійно, з коханою людиною або в компанії друзів.
Тільки уявіть собі, Ви можете отримати «Сплав по річці» або «Стрибок з парашутом» , "Романтична вечеря на даху" або ж "Заняття йогою у повітрі".
Є безліч варіантів яскравих вражень на будь-який смак! ​​​​​​​Встигніть скористатися пропозицією, адже акція діє тільки з 12 по 18 липня!

Акція вже закінчилась.

Знижки до 14 річчя BGS Solutions- Святкуйте з нами!

Illustration

Друзі, 25 червня нашій компанії BGS Solutions виповнюється 14 років! Ми щасливі від цього і хочемо поділитися радістю та подарунками зі своїми клієнтами! Святкуйте з нами!
При замовленні та оплаті наших послуг в святкові дні з 20 червня до 7 липня отримуйте знижку 14% від поточних тарифів на послуги.

Company picture

Акція діє на постійній основі

Подарунок при купівлі "BAS"

Купуючи програмні продукти "BAS" в нашій компанії, Ви отримуєте в подарунок комплекс послуг на суму до 40% вартості програмних продуктів.
У подарунковий комплекс послуг входить:

➤ Встановлення програми на сервер і робочі місця, перевірка її працездатності* 
➤ Вступний огляд* - демонстрація роботи з програмним продуктом і допомога з початковими налиштуваннями
➤ Забезпечення підтримки по виділеній лінії консультацій «Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС: ПРОФ)» на 3 міс. 
➤ Інтеграція з системою клієнт-банк (експорт / імпорт) для одного банку.
➤ Встановлення та налаштування «FREDO-Звіт» - сервіс електронної звітності для 1 юр. особи (реєстрація податкових накладних в єдиному реєстрі, формування і відправка звітності до контролюючих органів).
➤ Встановлення та налаштування "FREDO DocMen" - системиелектронного документообігу для обміну документами з контрагентами для 1 юридичтної особи.
Послуги надають сертифіковані фахівці. Роботи ведуться відповідно до міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015.
* Кількість подарункових годин на встановлення і вступний огляд визначається в прайс-листі компанії. Повний прайс-лист, запитуйте у менеджерів компанії.

Читати далі
 • Post 2

  Акція закінчилась

  3 місяці безкоштовного сервісу FREDO ДокМен!


  Друзі! Спеціально до травневих свят "BGS Solutions" підготували подарунок для Вас.
  Даруємо 3 місяці безкоштовного сервісу FREDO Док Мен кожному, хто замовив комплексне обслуговування пакета «ПРОФ» на 12 місяців і вище.
  Поспішайте, адже акція діє тільки з 13 по 30 травня!

)