ІТ рішення для Вашого автопарку

Автоматизаціяавтотранспортних підприємств

Що заважає зростанню бізнесу автоперевезень?

Затримки оплат за перевезення

Не вистачає співробітників

Розкрадання палива

Махінації з ремонтами

Company picture

Подолати ці перепони не складно

➤ Автоматизуйте свій бізнес за допомогою спеціалізованих програм, розроблених у відповідності до масштабу саме Вашого підприємства. 
➤ Накопичуйте свою особисту інформацію по показниках діяльності в розрізі клієнтів, співробітників, автомобілів. 
➤ Контролюйте свій бізнес. Станьте сучасними і конкурентними допоки Вас не "з'їли".

Ще зважаєте? Інші вже мають конкурентні переваги.

На сьогодні нами успішно автоматизовано:

120

автотранспортних підприємств

Ми знаємо, що робимо

Service picture

Вже 14 років наша компанія займається автоматизацією бізнес-процесів на підприємствах різних галузей та напрямків і є лідером на ринку України. 
Ми насправді досвідчили багатьох проблем, що рано чи пізно виникають в усіх автотранспортних підприємствах. Вони заважають їх подальшому розвитку та масштабуванню і зупиняють збільшення прибутку.
Саме тому спільно з АсМАП ми розробили комплексне рішення для середніх і великих компаній міжнародних перевізників, яке охоплює бухгалтерський, податковий та оперативний облік в управлінні перевезеннями.
Наша мета - закрити всі проблемні місця в бізнес-процесах компанії. Тож ми починаємо працювати, відштовхуючись від бізнес-завдання клієнта, а не від програмних можливостей програмних продуктів.

Переваги автоматизації

Планування фінансової вигоди від перевезенняВизначайте планову рентабельність перевезення та оцінюйте фінансову доцільність виконання кожного замовлення.
Контроль за рухом коштівВстановіть відповідність відображення усіх фінансових операцій в бухгалтерському обліку з грошовими коштами і фінансовими інвестиціями. 
Оптимізація витрат пальногоЗменшуйте фінансові витрати підприємства за рахунок автоматичного планування заправок та контролю його виконання.
Контроль за ефективністю роботи водіїв
Порівняйте показники по водіям: скільки тн/км зробив, як їздить, скільки ремонтів було, скільки витрачає в рейсі. Мотивуйте кращих та навчайте інших.
Зменшення протермінованої заборгованості за перевезенняЗбільшіть валовий прибуток компанії за рахунок отримання оплат за надані послуги у потрібний час та в повному обсязі.
Покращення якості обслуговування замовників послугЗакріпіть за собою "добре ім'я" та забезпечте належну якість надання послуг Вашим клієнтам, використовуючи програмні продукти BGS Solutions.
Аналіз ефективності роботи логістів та диспетчерівДосягніть високого рівня якості надання автотранспортних послуг, запровадивши систему комплексної оцінки роботи персоналу для забезпечення максимального задоволення кінцевого споживача. 
Планування вартості перевезенняРозраховуйте заздалегідь вартість перевезення за всіма можливими параметрами та забезпечте 100% виконання договірних зобов'язань з Вашими клієнтами.
Оптимізація кількості співробітниківВпровадження нових технологій та програмних продуктів знизить попит як на окремі категорії працівників, так і на робочу силу в цілому.

Чому саме ми?

Наша компанія є безперечним лідером з автоматизації автопідприємств на ринку України: понад 100 підприємств різних масштабів, галузей і видів діяльності.

В проекті приймають участь експерти з автоматизації автотранспортних підприємств. Їх досвід Ви можете використати для оптимізації бізнес-процесів свого підприємства.

Ми пропонуємо готові рішення, але при їх виборі йдемо від Ваших бізнес-задач та адаптуємо рішення під Ваші запити. Будьте впевнені, що отримаєте рішення для усіх Ваших проблемних точок.

Пропонуємо оперативний супровід для кожного впровадженого рішення за гнучкими тарифами. Отримуйте своєчасну технічну підтримку від сертифікованих спеціалістів.

Нам довіряють:

Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo

Програмні продукти

BAS Управління автотранспортом стандарт Універсальне рішення для комплексного управління власним автопарком. Обмін та інтеграція з програмами "BAS"
BGS: Облік автотранспорту
Доступний модуль для обліку власного автопарку безпосередньо у вашій обліковій програмі 
BGS: Облік міжнародних автоперевезеньРішення для обліку вантажних міжнародних перевезень власними та найманими автомобілями для бухгалтера
BGS: Управління міжнародними автоперевезеннямиПовнофункціональне рішення для управління компанією, яка займається вантажними міжнародними автоперевезеннями

Складно обрати програмний продукт?

У нас працюють консультанти з успішним досвідом автоматизації різних автотранспортних підприємств.Вони допоможуть підібрати саме те, що Вам потрібно

Замовити дзвінок

Контакти

Залиште своє повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого дня!

Адреса

04073, м. Київ, вул. Ярославська, 35а

Роб. години

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00 

Дякуємо

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

)