Програмні продукти BAS

Project 1

BAS ERP

Продукт "BAS ERP" – це комплексне рішення, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління всією діяльністю підприємства, та охоплює основні контури управління та обліку.

Докладніше
Project 1

BAS Комплексне управління підприємством

Продукт "BAS Комплексе управління підприємством" – це комплексне рішення, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу

Докладніше
Project 1

BAS Малий бізнес

"BAS Малий бізнес" – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

Докладніше
Project 1

BAS Управління холдингом

Рішення CPM класу "BAS Управління холдингом" створено для автоматизації широкого спектру задач, пов’язаних з обліком, плануванням та контролем ефективності холдингів.

Докладніше
Project 1

BAS Документообіг КОРП

Рішення CPM класу "BAS Документообіг КОРП" створено для автоматизації широкого спектру задач, пов’язаних з обліком, плануванням та контролем ефективності холдингів.

Докладніше
Project 1

BAS Управління торгівлею

Рішення "BAS Управління торгівлею" дозволяє збільшити продуктивність праці всіх служб підприємства, працювати з оперативною інформацією, яка відображає поточний стан операційної діяльності, швидко і в зручній формі отримувати звіти для прийняття рішень на різних рівнях.

Докладніше
Project 1

BAS Роздрібна торгівля

Рішення підходить для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так в складі розподіленої торговельної мережі. Дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах, а також може використовуватися в якості робочого місця касира.

Докладніше
Project 1

BAS Бухгалтерія

"BAS Бухгалтерія" є готовим інструментом для вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. 

Докладніше
Project 1

BAS Бухгалтерія КОРП

"BAS Бухгалтерія. КОРП" є комплексним рішенням, що автоматизує основні функції бухгалтерської служби підприємства: виписку і перевірку первинних документів; ведення бухгалтерського та податкового обліку; ведення кадрового обліку і нарахування зарплати; підготовку та здачу регламентованої звітності; розрахунки з бюджетом.

Докладніше
Project 1

BAS Управління автотранспортом Стандарт

Програмний Продукт "BAS Управління автотранспортом Стандарт" – рішення створено для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах. Також вирішує завдання з автоматизації автотранспортних підрозділів, на підприємствах які використовують автотранспорт для власних потреб.

Докладніше
)