Company picture

BGS: Облік міжнародних автоперевезень

Програмний Продукт "Облік міжнародних автоперевезень" – створено для автоматизації оперативного та бухгалтерського обліку міжнародних автотранспортних перевезень на підприємствах малого бізнесу.
Опис:
Галузеве рішення "Облік міжнародних автоперевезень" призначено для автоматизації оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємствах, які використовують автотранспорт для власних потреб. Пропоноване рішення має наступні функціональні можливості:
Ведення нормативно-довідкової інформації:ТЗ і обладнання організації; Водії; Наймані ТЗ залучених перевізників; Норми витрати палива; Закріплення за ТЗ водіїв, причепів, обладнання та пластикових карт; Маршрути.
Облік перевезень:Виписка подорожніх листів наступних видів:  - вантажного автомобіля;  - легкового автомобіля;Відображення основних параметрів перевезення: замовник, маршрут, вантаж;Облік показань і автоматичний розрахунок значення одометра при розрахунку подорожнього листа;Деталізований звіт в розрізі країн по руху палива в рейсі.
Облік руху ПММ:Облік заправок ПММ трьох видів: придбання за готівку; придбання з пластикових карт; видача зі складу організації;Відображення даних про здійснені заправки і сливах палива;Автоматичний розрахунок нормативних витрат палива за наказом №43 Міністерства Транспорту;Можливість автоматичного завантаження даних від постачальників ПММ.
Ведення взаєморозрахунків:Ведення взаєморозрахунків із замовниками. формування і друк документів для замовника з урахуванням специфіки міжнародних перевезень: рахунок українською мовою; рахунок українською мовою в разі перевезення найманим транспортом (експедиція); рахунок на 2-ух мовами (українською та англійською); акт на українській мові; акт на українській мові в разі перевезення найманим транспортом (експедиція); акт на 2-ух мовами (українською та англійською)Ведення взаєморозрахунків з залученими перевізниками.Ведення взаєморозрахунків з водіями. Формування і друк документів по конкретному рейсу з урахуванням специфіки міжнародних перевезень: Звіт про використання коштів в рейсі; Додаток до звіту з деталізацією до чека і з відображенням витрат по безналу в рейсі. Облік витрат, доходів і рентабельності роботи ТС:
Облік витрат ведеться в розрізі ТС.Прямі витрати: витрата ПММ; відрядження водіїв; інші витрати за готівкові кошти в рейсі; інші витрати за безготівкові кошти в рейсі; амортизація ТС.
Непрямі витрати: зарплата водіїв; витрати за готівкові кошти; витрати за безготівкові кошти. Непрямі витрати розподіляються один раз на місяць пропорційно пробігу автомобілів.
Відображення доходу по роботі ТС;Формування звіту, в якому виводиться рентабельність роботи автопарку в розрізі ТС.
Взаємодія конфігурації "Облік міжнародних автоперевезень" з типовими конфігураціями облікових систем може виконуватися: За допомогою об'єднання в єдину інформаційну базу.

Замовляйте дзвінок і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

)