Company picture

BGS: Управління міжнародними автоперевезеннями

Програмний Продукт "Управління міжнародними автоперевезеннями" – комплексне рішення для автоматизації управлінського, оперативного та бухгалтерського обліку міжнародних автотранспортних перевезень. Рішення допоможе збільшити продуктивність праці всіх служб, працювати з оперативною інформацією на даний момент часу, швидко і в зручній формі одержувати звіти для прийняття рішень на різних рівнях.
Опис:
Галузеве рішення "Управління міжнародними автоперевезеннями" призначено для автоматизації управлінського та оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, які надають послуги міжнародних перевезень та використовують як власний так і автотранспорт сторонніх організації (підрядників).
Програмний Продукт BGS: "Управління міжнародними автоперевезеннями" складається з десяти основних модулів:1. Модуль диспетчеризації;2. Модуль обліку перевезень;3. Модуль ПТО;4. Модуль обліку роботи водіїв;5. Модуль обліку ПММ;6. Модуль управління ремонтами;7. Модуль взаєморозрахунків;8. Модуль обліку витрат;9. Модуль планування;10. Модуль CRM.
Модуль диспетчеризаціїПризначений для оформлення замовлень на транспортні засоби, розподілу їх по автомобілям. Замовлення можуть прийматися як від сторонніх замовників, так і від внутрішніх підрозділів організації. Зручний графічний інтерфейс АРМ ДИСПЕТЧЕР дозволяє групувати замовлення по регіонах доставки, поточному стану і з мінімальними маніпуляціями клавіатурою і мишкою розподіляти замовлення по доступним автомобілям.
Модуль обліку перевезеньВ програмному продукту реалізовано облік дорожніх листів наступних видів: Міжнародного шляхового листа (Форма №1); Вантажного автомобіля (Форма №2); Легкового автомобіля (Форма №3);
Рішення дозволяє виписувати подорожні листи різними способами: Формувати новий шляховий лист вручну; Формувати новий шляховий лист на підставі замовлення на ТЗ; Формувати новий шляховий лист на підставі маршрутного листа; Формувати список подорожніх листів за допомогою пакетної виписки.
При заповненні нового подорожнього листа програма автоматично переносить залишки палива і показання спідометра з попереднього подорожнього листа. Розклад роботи автомобіля встановлюється відповідно до обраного довідника режимів роботи або заповнюється за замовчуванням з облікової політики організації. Водії підставляються в шляхові листи відповідно до складами екіпажів і графіками роботи.
Процедура закриття подорожнього листа автоматично виконує наступні розрахунки: Розрахунок виробітку автомобіля, обладнання і водіїв; Розрахунок виробітку, облік відпрацьованого часу для табеля і нарахування зарплати водіїв;Розрахунок нормативного і фактичних витрат ПММ;
Пакетна виписка подорожніх листів: даний сервіс дозволяє автоматично та оперативно формувати шляхові листи для автомобілів. При пакетної виписці програма перевіряє, чи є кожен автомобіль придатним до експлуатації за різними параметрами: відсутність реєстраційних документів із закінченим терміном дії (талон тех. Огляду, страховий поліс і т.д.), відсутність наближається планового технічного огляду і т.п. У режимі пакетної виписки диспетчер може переглянути попередньо створені дорожні листи, при необхідності внести зміни і відхилення, зберегти і роздрукувати як загальний список подорожніх листів, так і окремі вибрані шляхові листи.
У програмі реалізовані наступні звіти по роботі автомобілів: Звіт по виробленню автомобілів; Звіт по пробігу: Звіт по напрацюванню обладнання; Звіт по простоїв; Картка роботи транспортних засобів; Звіт по техніко-експлуатаційними показниками; Звіт по роботі водіїв.
Модуль ПТООсновні функції модуля: Контроль документів (талони техогляду, страхові поліси тощо); Контроль термінів планового технічного обслуговування і заміни шин; Облік дорожньо-транспортних пригод та страхових випадків.
Модуль обліку роботи водіївПрограма BGS: "Управління міжнародними автоперевезеннями" дозволяє вести облік відпрацьованого часу водіїв, формувати табель обліку робочого часу, виконувати нарахування заробітної плати за дорожніми листами.
У модулі реалізовані різні способи розрахунку заробітної плати: відрядний, від виручки, постійні доплати, фіксованою сумою. Відрядні тарифи можна налаштовувати для будь-якого параметра вироблення. Використання фільтрів дозволяє обмежувати дії тарифів для окремих автомобілів, моделей, маршрутів, контрагентів. Для великих організацій буде зручно об'єднати тарифи в тарифні плани, що істотно полегшить роботу з налаштування та супроводу тарифів.
Модуль обліку ПММПрограма дозволяє вести облік надходження, видачі і витрати пально-мастильних матеріалів. Надходження і видача пального може здійснюватися різними способами: придбання за готівку; видача по талонах; придбання за картками безготівкової оплати; видача зі складу підприємства; придбання у стороннього постачальника.
Для випадків придбання палива за документами, без вказівки вартості на момент заправки, програма дозволяє автоматично встановити вартість палива за обраними заправкам за довільний період після отримання відповідних документів від постачальника ПММ. Якщо постачальники ПММ надають дані по деталізації заправок в електронному вигляді відомого формату (наприклад, DBF, EXCEL, TXT), то при незначних доробках програми ці дані можуть автоматично завантажуватися в BGS: "Управління міжнародними автоперевезеннями". Всі алгоритми розрахунку нормативних витрат палива реалізовані відповідно до наказу міністерства транспорту. Рішення дозволяє вести облік витрати палива для автомобілів з необмеженою кількістю устаткування і причепів одночасно для різних видів палива. У регіонах з часто змінними сезонними температурами настройки таблиці залежності нормативів витрат ПММ від температури значно полегшують роботу при розрахунку подорожніх листів.
У програмі реалізовані наступні звіти по руху ПММ: Відомість руху ПММ; Відомість по приходу і витраті ПММ; Звіт по заправках ПММ; Відомість порівняння витрат ПММ по водіях; Відомість видачі талонів ПММ;
Модуль управління ремонтамиМодуль призначений для обліку планування технічного обслуговування і виконаних ремонтів, контролю витрачання запасних частин.
Налаштування планового технічного обслуговування може бути виконана як за різними параметрами вироблення (пробіг, напрацювання в мотогодинах і т.д.), так і по заданій календарної періодичності. Наприклад, план проходження ТО-1 може бути налаштований таким чином: кожні 10000 км, але не рідше 1 разу на рік.
У програмі передбачені можливості обліку виконання ремонтів, як на власній ремонтній зоні, так і в сторонніх автосервісах.
Модуль взаєморозрахунківФункціональне призначення модуля - настройка довідників прейскурантів і тарифів, формування рахунків та актів за транспортні послуги.
Розрахунок вартості послуг ведеться для товарно-транспортних документів, які вводяться на підставі подорожніх листів. Вартість може бути розрахована як автоматично за тарифами, так і введена вручну довільній сумою. На підставі товарно-транспортних документів спеціальною обробкою за будь-який період можна сформувати акти і рахунки. У доповненні до типових друкованим формам цих документів, в програмі передбачена друк детального реєстру рахунків.
Модуль обліку витратПрограма дозволяє вести облік витрат в розрізі автомобілів, статей витрат, контрагентів і підрозділів. Прямі витрати розподіляються на підставі даних шляхових листів, ремонтних листів, заправок ПММ. Непрямі витрати можуть розподілятися за такими правилами: Порівну між усіма автомобілями; Пропорційно якому-небудь параметру вироблення (наприклад, пробігу, часу в роботі і т.д.); Пропорційно балансової вартості автомобілів;
Модуль плануванняПідсистема "Планування" призначена для широкого аналітичного планування та аналізу основних видів діяльності підприємства. Довідник "Сценарії планування" призначений для завдання поділу планування по довільною ознакою. Документ "Планування роботи ТС" призначений для відображення в управлінському обліку таких операцій:
Введення в систему і зберігання даних по передбачуваних обсягів робіт транспортного засобу Формування планів роботи транспортного засобу за даними підсистеми планування і фактичними даними суміжних підсистем.
BGS: "Управління міжнародними автоперевезеннями"розроблений компанією "BGS Solutions" на замовлення Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України.У жовтні 2005 року Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) України був ініційований проект по розробці програмного продукту для підприємств членів об'єднання, за допомогою якого вони могли б автоматизувати виробничі процеси і підвищити ефективність управління діяльністю підприємства в цілому.Розробка програмного продукту для міжнародних автоперевізників була доручена компанії "BGS Solutions". У липні 2007 року вийшла робоча версія програмного продукту для міжнародних автоперевізників, перше впровадження якого пройшло на ЗАТ КПК "РАПІД" і на даний момент використовується багатьма іншими підприємствами членами АсМАП України.

Замовляйте дзвінок і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

)