Клієнти

ТОВ «Студіо Модерна» - словенська компанія, одна з найбільших компаній директ-маркетингу в Центральній та Східній Европі. З 1992 року компанія створила такі марки, як «Top Shop», «Dormeo», «Космодиск» та інші.

Дочірня компанія міжнародної промислової групи Atlas Copco AB (Швеція). Світовий лідер в області виробництва і сервісу устаткування для гірничорудної, будівельної, автомобільної галузей, новітніх компресорів, генераторів, промислового інструменту.

Компанія ТОВ «Бі Браун Медикал Україна» - дочірнє підприємство B. Braun Group, одного зі світових лідерів у постачанні продукції для охорони здоров'я. Чотири підрозділи компанії орієнтовані на поставку продуктів та послуг для клієнтів в різних секторах охорони здоров'я.

Компанія БОЛЕАР МЕД - дистриб'ютор виробів медичного призначення, що володіє 21-річним досвідом роботи на фармацевтичних ринках в Росії та в країнах СНД. Компанія працює тільки з надійними, визнаними в усьому світі виробниками Німеччини, Канади, Іспанії, Японії, Китаю, Італії, Таїланду, Кореї і Росії.

Jurby Watertech - міжнародна технологічна, інжинірингова ЕРС / М компанія, що пропонує комплексні рішення і технології підготовки, очищення, використання води для всіх галузей промисловості, життєдіяльності людини та інфраструктурних проектів.

Компанія «DHL» входить до складу Групи, яка є світовим лідером поштових пересилань і логістики - «Deutsche Post DHL», і має три підрозділи: DHL Express, DHL Global Forwarding, DHL Freight і DHL Supply Chain.

АсМАП України - це добровільне об'єднання міжнародних автоперевізників, створене в кінці 1991 року. Основною метою об'єднання є всебічна підтримка, захист прав, забезпечення зв'язків з громадськістю, представлення інтересів підприємств, учасників АсМАП України, в тому числі в органах державної влади, міжнародних організаціях.

Вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет" - член Європейської асоціації міжнародної освіти - почав свою діяльність в 1994 році. Завданням Київського міжнародного університету є підготовка фахівців, здатних вести діяльність, спрямовану на розвиток правового незалежної демократичної соціально орієнтованої української держави.

Державне підприємство «Антонов-фінанс» здійснює діяльність з лізингового продажу літаків вітчизняного виробника.

Команія ТЕСЕ спеціалізується на розробці і виробництві виключно професійного інженерного обладнання для систем опалення та водопостачання. Головний офіс знаходиться на півночі Німеччини, в місті Емсдеттен.

Компанія «Рапід» - національний автоперевізник України. Один з європейських лідерів в області міжнародних перевезень вантажів.

 З 1964 року, NOBEL є однією з лідируючих фармацевтичних компаній в Туреччині, з успішною стратегією маркетингу і продажів, які підтримуються вертикальною інтеграційною структурою розвитку і виробництва лікарських препаратів.

ВАТ "Славутський солодовий завод", що входить до французького холдинг Soufflet Group, є найбільшим виробником солоду в Україні.

Автотранспортна компанія, учасник корпорації "АІС", що працює на українському ринку з 1992 року, спеціалізується на виробництві, продажу, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні автомобілів і автобусів.

Київська житлово-будівельна компанія спеціалізується на виконанні повного комплексу будівельно-монтажних робіт як генпідрядник і підрядчик.

Компанія "Стеллар" - перевезення наливних вантажів є основним видом діяльності компанії. Перевезення найрізноманітніших вантажів і дотримання вимог до перевезення охолоджених сокових концентратів, гарячого рідкого шоколаду, спиртів та промислової хімії. Дотримання чітких температурних режимів і фіксованих термінів доставки; вимог щодо процедури мийки та технічної відповідності транспортних засобів санітарно-гігієнічним стандартам, професіоналізм і турбота персоналу.

 

Дізнайтеся про вартість програмного рішення саме для своєї компанії прямо зараз!

)